Oblečení pro nošení dětí v šátku a nosítkách

 Oblečení pro nošení dětí je neodmyslitelnou součástí vybavení pro nošení dětí v šátku či nosítku. Skvěle ochrání Vás i Vaše dítě před chladem, větrem a vlhkem a zajistí Vám i miminku maximální pohodlí a spokojenost. V naší nabídce naleznete toto oblečení vyrobené z prvotřídních outdoorových materiálů. Při použití tohoto oblečení oceníte tělesnou blízkost s vaším miminkem a neustálý přehled o jeho tepelném komfortu, které toto oblečení zaručuje.

Nyní již nic nebrání vašemu volnému pohybu v přírodě, ve městě či parku za jakéhokoliv počasí.    

Ochrané kapsy na nošení dětí

Tyto kapsy jsou nepostradatelným pomocníkem při nošení dětí během chladných podzimních a zimních dnů. Lze je použít i při nošení v kolíbce a v kombinaci se všemi šátky a nosítky (Manduca,aj.). Lze ji použít jak při nošení na břichu tak na zádech. Dostatečná velikost umožňuje použití i u starších nosících se dětí.Gumička v okraji kapsy umožňuje dokonale stažení a vytvoření "vaku", který udržuje optimální teplotu pro nošené dítě. K výrobě je použito velmi kvalitního třívrstvého membránového materiálu Soft Shell ® od italské firmy Pontetorto, který poskytuje vynikající teplotní komfort a má špičkové termoizolační vlastnosti a je nepromokavá.. (nenahrazuje pláštěnku, poněvadž nemá podlepené švy) Kapsy jsou jedno velikostní v různých barvách.

Pončo na nošení dětí

Tato ponča jsou velmi vhodná pro těhotné maminky a jsou přizpůsobena i pro nošení miminek v šátku. Miminko lze nosit jak vpředu tak na zádech. Jsou vyrobena se zapínáním na knoflíky které uzavírají otvor pro hlavu miminka a na boku sešita čímž vznikly rukávy. Toto zpracování a použité materiály zaručují jak mamince tak miminku skvělý tepelný komfort. Jsou opatřena praktickou odnímatelnou kapuckou pro maminku. Použití je velmi jednoduché, stačí vklouznout hlavou do otvoru a je to. K výrobě je použito velmi kvalitních materiálů a to fleece TECNOPILE® nebo Soft Shell ® od italské firmy Pontetorto. Ponča jsou jedno velikostní v různých barvách.

vybíráme ze sotimentu

Pončo s rukávy - TEK Series Soft Shell,nepromokavé

Pončo s rukávy - TEK Series Soft Shell,nepromokavé
Cena bez DPH 2189.26
Cena s DPH 2649,-

Kapucka k ochranné kapse ŠaNaMi

Kapucka k ochranné kapse ŠaNaMi
Cena bez DPH 157.02
Cena s DPH 190,-

Ochranna kapsa na nošení dětí ŠaNaMi - nepromokavá

Ochranna kapsa na nošení dětí ŠaNaMi - nepromokavá
Cena bez DPH 809.09
Cena s DPH 979,-

Pončo z fleecu s rukávy

Pončo z fleecu s rukávy
Cena bez DPH 1528.1
Cena s DPH 1849,-